DIGITÁLNÍ ČTECÍ PŘÍSTROJ

     Nabízíme dvě varianty. První varianta je velký přístroj na stůl, druhá varianta je přenosný elektronicky čtecí přístroj. Obě varianty mají stejné funkce.

MULTIFUNKČNÍ KOMUNIKAČNÍ POMŮCKA

     Nevidíš na tlačítka? Nedokážeš přečíst SMS zprávy? Nejde ti vytočit telefonní číslo, protože na čísla nevidíš?

      Řešením je elektronický komunikační přístroj s hlasovým ovládáním, který má i funkci mobilního telefonu a lze ho plně ovládat hlasem. Přístroj oslovíte slůvkem:"hej" a pak vydáte povel: "Zavolej domů!" nebo "Zavolej zubaře!". Přístroj sám zkontaktuje osobu na jejím telefonním čísle.

      Velmi snadno lze nadiktovat pouze hlasem i dlouhé SMS zprávy (zvukový vstup)

a přístroj jej odešle ve formě písemné SMS zprávy do mobilního telefonu adresátovi. Vám doručené SMS zprávy přístroj přečte hlasem (zvukový výstup).

      Přístroj má rovněž zvětšovací vstup a výstup. A mnoho dalších funkcí pro nevidomé a slabozraké. Potřebné funkce se vždy dokompletují dle potřeb konkrétního zdravotního omezení.

      Přístroj umožňuje snadný přístup k internetovým informacím prostřednictvím hlasového vstupu a hlasového výstupu. Přístroj se totiž zdarma automaticky připojí

k dostupné wifi např. ve vlaku, v restauraci, v knihovně aj. Požadavek na informaci klient zadává hlasem a výstupní informace jsou zvukové. Přístroj vyhledá jakoukoliv informaci na internetu, např.: "Jak se jmenuje nejvyšší hora v Himalájích?" nebo "Kolik obyvatel žije v Paříži?", aj. Přístroj během sekundy vyhledá informaci a řekne  ji pomocí zvukového výstupu (hlasem).

      Nemůžete přístroj najít? Je někde v bytě, ale nevíte kde? Problém je vyřešen. Máte-li tento přístroj, prostě zavoláte "hej" a přístroj se Vám sám ozve. Po zvuku ho najdete.

NÁRAMEK SOS

     Detekuje tvrdý pád a přivolá automaticky sanitku pokud člověk během 60 sekund nereaguje. Při cestování mimo bydliště, při tvrdém pádu, sám vyhledá a přivolá sanitku z místa konkrétního pobytu. 

     Náramek má  zabudovaný připomínkový program na pravidelné brání léků, pravidelnou hydrataci (dodržování pitného režimu) a pravidelnost v jídle.

     Monitoruje vysoký a nízký srdeční tep, upozorní na abnormální srdeční rytmus.

     Má v sobě zabudovaný elektrokardiogram, monitoruje srdce a výstupní data je možno předložit ošetřujícímu lékaři. Upozorňuje na vyčerpaný organismus, aby člověk zpomalil a odpočinul si (vhodné i pro epileptiky). Upozorní na vysoký stupeň hluku, který by mohl fyzicky poškodit sluch (stroje, hluk davu). Člověk může odejít a ochrání si sluch.

     Některé funkce, např. přivolání sanitky a vyhledání pomoci na cestách funguje pouze  ve spojení s elektronickou komunikační pomůckou. 

© 2023 by Ground Floor. Proudly created with Wix.com